3/10/2015


       Życie ucieka bardzo szybko... Życie ucieka bardzo szybko im bardziej jesteśmy starsi tym bardziej to dostrzegamy. Będąc w liceum czas leci mi najszybciej. Nie ma chwili by się zatrzymać. Nawał pracy i obowiązków jest ogromny. Z dnia na dzień życie przemija, tak na prawdę nie wiemy kiedy. Moje życie codzienne toczy się w kółko. szkoła , nauka, szkoła, nauka. Jedynie w weekend jest czas aby na chwilę odetchnąć i nabrać siły na następny tydzień. To wszystko razem sumując ma swoje głęboko ukryte plusy. Człowiek przez to wszystko staje się ambitniejszy i systematyczny. Czas ucieka nie ma miejsca na zaległości. Trzeba pracować systematycznie, nie można odkładać nic na potem. Z czasem staje się to męczące. Jednakże trzeba myśleć tez o tym, ze liceum to czas kiedy pracuje się na własną przyszłość. Ciężka praca zostanie nam kiedyś wynagrodzona. Marzę o tym by zdać dobrze maturę i dostać się na studia (jeszcze nie wiem jakie) mam nadzieję ,że ciężką pracą to zdobędę, bo przecież nic w życiu nie przychodzi łatwo. Większość ludzi w tych czasach idzie po prostu na łatwiznę, sama jestem tylko człowiekiem i przyznam się ,że też mi się zdarza. Chociaż trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co zyskamy jeśli ciągle będziemy wybierać tylko te łatwiejsze drogi życiowe?
12 komentarzy:

 1. Mi, także dni mijają z prędkością światła, praca , uczelnia, sen....czasem warto się na chwilę zatrzymać, docenić to co mamy tu i teraz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie napisane, świetna figura;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne masz spodnie :)

  http://paperlifex33.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny post i super spodnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. 'Trzeba pracować systematycznie' - łatwo sobie to obiecać, trudniej zrealizować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Poczekaj aż pójdziesz an studia :d
  Tutaj czas dopiero zapitala :)
  A matura nie taka straszna jak ją piszą- dasz radę:*

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś na bloku zauważyłam taki napis, nabazgrany sprayem "jeść, uczyć się, spać". Czysta prawda, pomyślałam wtedy:). Teraz kiedy pracuję, dochodzi jeszcze "pracować". Nie jest łatwo, ale jak się pracuje w tym co się lubi, to te trudy odczuwa się jakoś inaczej. A czas leci szybko, maturę zdawałam jakby wczoraj... :)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny post! mi też ciągle brakuje czasu, jak to mówią byle do piątku hah, a tak naprawdę, to całkowicie się z Tobą zgadzam ;)
  www.honestallthetime.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Drugie zdjęcie jest prześliczne!!!

  OdpowiedzUsuń