7/09/2015

09.07.2015


Jakieś dwa miesiące temu oglądałam sobie telewizję, zresztą jak co dzień. Nagle pewna kobieta w telewizji wypowiedziała takie słowa: ,, W dniu kiedy umsrła moja mama, umarło pół mnie.” Te słowa mną wstrząsnęły i dały do myślenia. Dotarło do mnie jak często tego nie doceniamy, nie doceniamy  tego ,że mamy mamę. Najważniejszą osobę naszego życie. Jak wiele teraz się słyszy o tym jak dzieci znęcają się nad matką, biją ją, manipulują. Kiedy słyszę ,że własne dziecko zabiło swoją mamę… eh, nawet nie mogę tego słuchać. Jak można pozbawić osobę życia, która dała nam życie ?! Brutalne i okrutne, a co najgorsze, prawdziwe… Czasami wydaje nam się ,że wiemy wszystko najlepiej , nie doceniając przy tym jej starań. Często kłócimy się z mamą (to normalne) ale mnie ta kłótnia zawsze boli najbardziej. Nie wyobrażam sobie nie odzywać się do mamy więcej niż jeden dzień, nie wyobrażam sobie tak nagle przestać z nią rozmawiać, śmiać się, oglądać filmy, chodzić na zakupy, gotować, sprzątać.. nie wyobrażam. Zapewne wiele z Was też sobie tego nie wyobraża, dlatego doceniajmy ją dopóki ją mamy. 


10 komentarzy:

 1. super zdjęcia, fajny strój :) zapraszam do siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny blog, bardzo ładnie piszesz! :)
  Pozdrawiam!
  MÓJ BLOG
  skomentujesz? Może obs za obs ? :)‎

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś śliczna,masz super nogi.
  Ja mamę kocham najbardziej na świecie...Jest moją najlepszą przyjaciółką.Nawet przez myśl nie moze przejsc mi jej strata...
  Ciekawy post :)
  http://justloveyolo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. mądrze napisane ! :)

  Pozdrawiam i miłego tygodnia ! :)
  Anru,

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz rację. Im starsza jestem, tym bardziej zauważam ile moja Mama dla mnie dobrego zrobiła i jestem Jej ogromne za to wszystko wdzięczna. :)
  Swoją drogą - masz świetną figurę! Stylizacja prosta, klasyczna, podoba mi się.
  Obserwuję! :)

  www.essenceofcharm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Każda mama jest wyjątkowa i kochana na swój sposób, nie wyobrażam sobie życia bez mojej mamy choć nieraz są nieporozumienia ale jej wszystko potrafię wybaczyć bo wiem, że robi wszystko dla mojego dobra ; )
  Fajna stylizacja i ciekawy blog, dodaję do obserwowanych i pozdrawiam cieplutko ; )

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam świetne relacje z mamą :). Świetnie napisane, boskie zdjęcia. Pozdrawiam!

  + Bardzo proszę o kliknięcie w link rzeczy w najnowszym poście: lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń